Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем ОФИС
град София, Оборище
650 €
1 271.29 лв.

(6.91 €, 13.51 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 5:05 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 117 пъти.
Площ:
94 m2
Газ:
НЕ

Описание на имота:

Явлена-Южен парк отдава под наем офис на две нива в централните части на София. Имотът се намира на ул. Люле Бургас, между бул. Мадрид и бул. Ген. Данаил Николаев. Изключително комуникативна локация. Застроената площ на имота е 93,89 квадратни метра, като първо ниво е 46,57 квадратни метра, а второто ниво е 47,32 квадратни метра. Разпределението е следното: две зали, санитарен възел и две складови помещения. Имотът е подходящ за всякакъв вид търговска дейност. При интерес към този имот, моля обадете се на посочения телефон. (yavlenaCOM/169476/rent).
Особености
Необзаведен
За контакт:
0892539055
Агенция:
ЯВЛЕНА
0888 10 90 40
ЯВЛЕНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
south_park.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. 'Черни връх' 35, ТЦ Кричим, ет.2
http://www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ОФИС
град София, Оборище
Обява: 2h177760115940131

650 €
1 271.29 лв.
История на цената
(6.91 €, 13.51 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Оборище

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност